< < < < < Kına Organizasyonu - İzmir Atlı Spor Kulübü Tesisleri | İzmir Kır Düğünü, Buca Kır Düğünü, İzmir Kır Düğünü Mekanları

Kına Organizasyonu

Kına Organizasyonu

İzmir'de Kına Organizasyonlarınız, kına geceleriniz için 1500 Kişilik kır bahçemiz, 400 kişilik ve 120 kişilik kapalı salonlarımız, Bahçe Barımız, Açık ve kapalı kafeterya alanlarımız, çocuk parkı ve ücretsiz otoparkımız ile hizmetinizdeyiz.
Bizi şimdi arayıp hemen bilgi alabilirsiniz.
0555 961 24 64

Hayal ettiğiniz kına gecesini organize etmek artık çok kolay. İster açık alan, ister kapalı alanda düzenlenecek organizasyonlarınız için sizlere A'dan Z'ye hizmet veriyoruz. Profesyonel kadromuz ile, kına gecesi organizasyonlarınızı eksiksiz yerine getiriyoruz.

Bir kına gecesinde olması gereken herşeyi sizler için eksiksiz sunuyoruz. Masa süslemelerinden sandalye giydirmeye, gelin yolundan gelin masasına, meşaleden (volkan) havaii fişeğe, çocuklar için pamuk şekerden Osmanlı macununa, şişme oyun parkına....kadar, aklınıza gelebilecek her türlü hizmeti, farklı konsept paketler halinde sizlere sunuyoruz. Zevkinize ve bütçenize en uygun, en kaliteli hizmeti firmamızdan alabileceğinizin Garantisini veriyoruz !!!

izmir-atlispor-kina1
izmir-atlispor-kina2
izmir-atlispor-kina3
izmir-atlispor-kina4
Okunma 4476 defa

ADRES

Uğur Mumcu Caddesi No:126
Buca İzmir

TELEFON

0555 961 24 64

E-POSTA

info@izmiratlispor.com

İzmir Atlı Spor Facebook İzmir Atlı Spor Twitter İzmir Atlı Spor İnstagram İzmir Atlı Spor Youtube

 

AsistWeb