< < < < < Mezuniyet Balosu - İzmir Atlı Spor Kulübü Tesisleri | İzmir Kır Düğünü, Buca Kır Düğünü, İzmir Kır Düğünü Mekanları

Mezuniyet Balosu

Mezuniyet Balosu

İzmir'de Mezuniyet Balosu, Mezuniyet törenleriniz için 1500 Kişilik kır bahçemiz, 400 kişilik ve 120 kişilik kapalı salonlarımız, Bahçe Barımız, Açık ve kapalı kafeterya alanlarımız, çocuk parkı ve ücretsiz otoparkımız ile hizmetinizdeyiz.
Bizi şimdi arayıp hemen bilgi alabilirsiniz.
0555 961 24 64

Mezuniyet törenleri, yılların emeğinin karşılığını alan öğrencilerimizin ve onları bu günlere getiren ailelerimizin en gururlu günüdür. Bu müstesna günde, mezunlarımızın ve okulumuzun da gururlanacağı töreni İzmir Atlı Spor Organizasyon olarak üstlenmekten onur duyarız.

Törenden sonra mezunlarımızın doyasıya eğleneceği mezuniyet balosunda da profesyonel desteğimiz ve uzman ekibimizle onların mutluluklarına ortak oluyoruz.

Ayrıca mezun olan kızlarımızın hayata ilk adımı atmadan önce stres atmak ve geleceğe unutulmaz anılar bırakmak için düzenlediği mezuniyet kınasında da, hayalleri gerçekleştirmek eğlence dolu bir gece yaşatmak için hizmetinizdeyiz.

Okunma 3325 defa

ADRES

Uğur Mumcu Caddesi No:126
Buca İzmir

TELEFON

0555 961 24 64

E-POSTA

info@izmiratlispor.com

İzmir Atlı Spor Facebook İzmir Atlı Spor Twitter İzmir Atlı Spor İnstagram İzmir Atlı Spor Youtube

 

AsistWeb