joomla
visitor

Kampanya

2021 yılı rezervasyonlarımız tüm hızıyla devam ediyor. Siz de geç kalmadan tarihinizi rezerve ettirin ve erken rezervasyon avantajından faydalanın.

Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe günleri için yapacağınız rezervasyonlarda erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın.

0555 961 24 64

İzmir Atlı Spor Tesisleri Organizasyon Hizmetleri

İzmir Buca Atlı Spor Organizasyon, açıldığı günden itibaren tüm yemek, toplantı organizasyonları, doğum günü kutlamaları, iş yeri ve okul baloları ve beybi showerlara ev sahipliği yaptık. Ayrıca kır bahçemizde birçok insanın hayalini kurduğu düğünlerini gerçekleştirmesinin gururunu yaşadık.       
            
1500 kişilik açık alan ve çocuk parkı ile 400 kişilik ve 120 kişi kapasitesine sahip kapalı alan üzerine kurulan Buca atlı spor organizasyon İzmir’in doğa harikası ile de kurumsal, kültürel, sanat etkinlikleri ve özel günlerinizin en önemli adresidir.

Şehir yaşamında unutulan, insanın doğa ve at ile mükemmel uyumunun gerçekleştiği hoş ve huzurlu bir mekân, binicilik sporunun çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel gelişiminde önemli yer almaktadır. Derslerine konsantre olamayan, sorumluluk taşıyamayan hatta davranış bozukluğu gösteren çocuklarınızın kendini keşfedeceği   kendinize ayıracağınız bu özel zaman dilimine eşlik etmekteyiz.
 

ADRES

Uğur Mumcu Caddesi No:126
Buca İzmir

TELEFON

0555 961 24 64

E-POSTA

info@izmiratlispor.com

İzmir Atlı Spor Facebook İzmir Atlı Spor Twitter İzmir Atlı Spor İnstagram İzmir Atlı Spor Youtube

 

AsistWeb