< < < < < Buca Kır Düğünü - İzmir Atlı Spor Kulübü Tesisleri | İzmir Kır Düğünü, Buca Kır Düğünü, İzmir Kır Düğünü Mekanları

Kır Düğünü

Buca Kır Düğünü

Buca Kır Düğünü arayışlarınız için hizmetinizdeyiz. 1500 Kişilik Buca Kır Düğünü bahçemizde en güzel ve özel gecelerinizde sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

İzmir'de Kır Düğünleriniz için 1500 Kişilik kır bahçemiz, 400 kişilik ve 120 kişilik kapalı salonlarımız, Bahçe Barımız, Açık ve kapalı kafeterya alanlarımız, çocuk parkı ve ücretsiz otoparkımız ile hizmetinizdeyiz.
Bizi şimdi arayıp hemen bilgi alabilirsiniz.
0555 961 24 64

En seçkin ve elit düğünlerine ev sahipliği yapan İzmir Buca Atlı Spor organizasyon; yeşil alanın eşsiz güzelliği ve doğal yapısıyla günün her saatinde düğün ve davetleriniz için muhteşem huzurlu ortamında zaman geçirmenize olanak tanıyor.

Düğün sahibi ve davetlilerin rahat edebileceği niteliklere sahip mekanımız da, istediğiniz konsept  ve içerikte düğün organizasyonu yapabilir. Profesyonel ekibimizin tecrübesinden faydalanabilirsiniz. Yeni hayatınızın ilk adımı olan en önemli gününüzde sevdikleriniz ve değer verdikleriniz ile beraber Buca Atlı Spor organizasyonda misafir edebilirsiniz.

Düğün organizasyonunuz için tesisimizi ziyaret etmek,bilgi almak ve görüşmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

1
BRK 0271
BRK 0350
BRK 3171
BRK 3439
IMG 1140
kir-dugunu f

 

 

  • Buca Kır Düğünü salonu
  • Buca Kır Düğünü mekanı
  • Buca Kır Düğünü mekanları
  • Buca Kır Düğün mekanları
Okunma 9681 defa

ADRES

Uğur Mumcu Caddesi No:126
Buca İzmir

TELEFON

0555 961 24 64

E-POSTA

info@izmiratlispor.com

İzmir Atlı Spor Facebook İzmir Atlı Spor Twitter İzmir Atlı Spor İnstagram İzmir Atlı Spor Youtube

 

AsistWeb