< < < < < Şirket Organizasyonları - İzmir Atlı Spor Kulübü Tesisleri | İzmir Kır Düğünü, Buca Kır Düğünü, İzmir Kır Düğünü Mekanları

Şirket Organizasyonları

Şirket Organizasyonları

İzmir'de Şirket Organizasyonlarınız için 1500 Kişilik kır bahçemiz, 400 kişilik ve 150 kişilik kapalı salonlarımız, 1 Alakart Restaurantımız, 1 Bahçe Barımız, 80 Kişilik kapalı ve 50 kiişilik açık kafeterya alanlarımız, çocuk pakı ve ücretsiz otoparkımız ile hizmetinizdeyiz.
Bizi şimdi arayıp hemen bilgi alabilirsiniz.
0555 961 24 64

İş dünyasına farklı bir soluk getiren Buca atlı spor organizasyon, küçük çaptaki kutlamalardan konferans ve önemli toplantılara kadar her türlü etkinliğe mekânlar yaratıyor.

Toplantının konusu, süresi ve katılımcı sayısı ne olurda olsun; teknolojiyle konforun birleştiği salonlarımızdan biri, beklentilerinizi mutlaka karşılayacaktır. Tüm salonlarımızda; ses ve ışık sistemi, havalandırma sistemi, telefon, bilgisayar – internet bağlantısı, müzik yayını, ulaşım açısından sıkıntı yaşamayacağınız, şehrin gürültüsünden uzak, huzurlu bir toplantı yapacağınız olanaklar sunulmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı, kusursuz yiyecek – içecek servisi ile tüm toplantı salonlarımız hizmetinizdedir.

 

izmir-atli-spor-etkinlik01
izmir-atli-spor-etkinlik06
izmir-atli-spor-etkinlik07
izmir-atli-spor-etkinlik13
Okunma 3544 defa

ADRES

Uğur Mumcu Caddesi No:126
Buca İzmir

TELEFON

0555 961 24 64

E-POSTA

info@izmiratlispor.com

İzmir Atlı Spor Facebook İzmir Atlı Spor Twitter İzmir Atlı Spor İnstagram İzmir Atlı Spor Youtube

 

AsistWeb